FOTOVOLTAICKÁ ŘEŠENÍ 
PRO VÁŠ DOMOV

Pokud chcete snížit svou uhlíkovou stopu a přispět k ochraně naší planety, instalace solárního systému je skvělou volbou.

Solární panely

Typická střecha rodinného domu skýtá dostatek prostoru pro umístění solárních panelů tak, aby generovali dostatek elektřiny.

Pomůžeme vám vybrat typ solárního panelu vhodný pro i pro vaši střechu. 

Baterie

Klíčem k efektivnímu provozu vaší fotovoltaiky je správně zvolené výkonné akumulátorové úložiště.

Systém úložiště se skládá z baterie, která shromažďuje a uchovává získanou energii, a z řídící jednotky, která připojuje a odpojuje baterii na základě analýzy úrovně nabití.

Tým Via Solar vám prostřednictvím WattRouteru pomůže optimalizovat vlastní spotřebu energie vyrobené solárními panely a dalšími obnovitelnými zdroji energie, které běží paralelně se sítí.

Instalované komponenty od jednoho výrobce Solax - spolehlivé řešení

Pořiďte si svoje střešní FV panely, a nechte slunce platit Vaše účty za energie !

Fotovoltaická elektrárna s garantovanou dotací

Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je alternativou k plynovému nebo elektrickému kotli, jehož princip je založen na výrobě tepla. 

Při použití systému tepelného čerpadla společně s vaší fotovoltaickou elektrárnou můžete získat další dotaci na realizaci kombinovaného systému ve výši 10 000 Kč a dotaci na tepelná čerpadla ve výši 100 000 Kč.


EV nabíjení

Jízda elektromobilem, který se nabíjí z vašich solárních panelů, je skvělým způsobem, jak zajistit, aby vaše doprava byla nákladově efektivní a bez emisí. 

Mnozí majitelé elektromobilů uvažují o nákupu solárního systému jako o předběžném nákupu paliva na několik příštích let - za cenu, kterou lze velmi rychle splatit.

Servis a opravy

Pravidelný servis a údržba vaší domácí fotovoltaiky zajistí, že váš systém bude fungovat správně a na maximální výkon, přestože fotovoltaika je technologie nenáročná na údržbu.

Dotace na FVE vyřídíme za Vás!

Program Nová zelená úsporám v České republice byl vytvořen za účelem snížení nákladů na realizaci fotovoltaiky pro váš dům.

Nabízíme poradenství ohledně dotací pro váš konkrétní region a finanční výpočty, abyste přesně věděli, jaký můžete očekávat celkový přínos po celou dobu životnosti vašeho systému čisté energie.


NAŠI PARTNEŘI